Izby v našom hoteli

Izba Single

Hotel Golden Hoffer ponúka pre svojich hostí 9 jednolôžkových vkusne zariadených izieb. Všetky sú plne klimatizované a vybavené LCD TV so satelitným príjmom, rádiom, telefónom, minibarom a trezorom. Postele v jednoposteľových izbách sú vybavené pohodlným matracom, anti-alergénnymi perinami a vankúšmi.

Izba Twin

Hotel disponuje siedmimi unikátne dekorovanými izbami s dvomi oddelenými lôžkami. Izby sa nachádzajú na druhom až štvrtom (podkrovnom) poschodí. Výhľad z izieb je orientovaný na Farskú ulicu, centrum mesta alebo pešiu zónu. 

Izba Double

Súčasťou hotela je aj 14 priestranných izieb s veľkou manželskou posteľou. Vybavenie izieb obsahuje mnoho drobností a funkcií, ktoré chcete a potrebujete, keď ste ďaleko od domova alebo kancelárie. Izby sú situované na druhom až štvrtom poschodí a je možné umiestniť v nich prístelku. 

Apartmán

Na druhom poschodí sa nachádza jeden priestranný a veľmi pohodlný apartmán s balkónom, ktorý umožňuje nádherný výhľad na mesto. V apartmáne sa nachádza manželská posteľ s možnosťou umiestnenia prístelky, oddychová pohovka s kreslami, konferenčný, ale aj rokovací stôl. Apartmán ponúka pohodlie tým, ktorí si potrpia na ten najvyšší štandard a dostatok priestoru. V apartmáne nájdete dostatok miesta na relax, ale aj na prácu.  

Izba Deluxe

Dve Deluxe izby sú väčšie než štandardné izby. Súčasťou izby je aj malý oddychový vnútorný balkónik, na ktorom sú umiestnené kreslá a stolík. V izbe sa nachádza manželská posteľ a jedna prístelka. Izby sa nachádzajú v podkroví hotela, vďaka čomu ich zaraďujeme medzi tichšie, sú ako stvorené na relax po náročnom dni. Cenník ubytovania / noc

Obsadenosť izby

Cenník

Ceny počas výstavy

1-lôžková izba (1 os.)

50.00 EUR

 59.00 EUR

2-lôžková izba (1 os.) Twin

57.00 EUR

67.00 EUR

2-lôžková izba (2 os.) Twin

57.00 EUR

67.00 EUR

2-lôžková izba (1 os.) Double

57.00 EUR

67.00 EUR

2-lôžková izba (2 os.) Double

57.00 EUR

67.00 EUR

2-lôžková izba (1 os.) Lux

57.00 EUR

67.00 EUR

2-lôžková izba (2 os.) Lux

57.00 EUR

67.00 EUR

Prístelka

28.00 EUR

28.00 EUR

Apartmán

75.00 EUR

89.00 EUR

Pes

10 EUR

10 EUR

 

 

Ďalšie príslušenstvo izieb:

  • TV s výberom satelitných programov
  • pripojenie na vysokorýchlostný internet, WIFI pripojenie, telefón
  • minibar
  • trezor
  • klimatizácia
  • hotelová kozmetika, fén, froté župan a papuče

Všeobecné zmluvné pomienky ubytovania (PDF dokument)


Rezervácia ubytovania

Rezervácia ubytovania cez tento rezervačný formulár je iba orientačná. Po odoslaní požiadavky Vás budeme obratovať kontaktovať. Ďakujeme.

Rezervácia